Tusz do drukarek atramentowych i tonery do kserokopiarek

Home > Oferta > Tusze i tonery

Jeśli planujesz kupić tusz do drukarek atramentowych lub tonery do kserokopiarek w swoim biurze, koniecznie zapoznaj się z naszym katalogiem produktowym. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem możemy pochwalić się specjalistyczną wiedzą oraz świetną znajomością branży. Dzięki temu skutecznie selekcjonujemy ofertę rynkową, co sprawia, że sprzedajemy jedynie najwyższej jakości produkty. Jako dystrybutor i firma zajmująca się dzierżawą urządzeń biurowych od najlepszych producentów na rynku zapewniamy naszym klientom również dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych.


Tusz do drukarek atramentowych


W asortymencie firmy JK Support s.c. czeka na Ciebie kompletny wybór tuszów do drukarek atramentowych oraz tonerów do kserokopiarek takich uznanych marek jak HP, Brother, Canon, Sharp, Ricoh, Konica Minolta, Oki, Lexmark czy Xerox. W sprzedaży mamy zarówno produkty oryginalne, jak i bardziej budżetowe zamienniki, które pod względem jakości oraz funkcjonalności muszą odpowiadać najbardziej restrykcyjnym wymogom.

Nie wiesz, jaki kartridż sprawdzi się w Twoim urządzeniu? Bez obaw. Możesz liczyć na pełne wsparcie ze strony naszych wysoko wykwalifikowanych doradców. Powiedz nam tylko, jakim modelem dysponujesz, a całą resztą zajmiemy się my. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jednego tonera, czy chcesz zaopatrzyć całe biuro, gwarantujemy pełne zaangażowanie w realizację każdego zamówienia. Jeśli nie znalazłeś potrzebnego produktu, daj nam znać. Postaramy się go dla Ciebie sprowadzić tak szybko, jak to możliwe!

niebieskie