Sprzedaż i dzierżawa kserokopiarek

Home > Oferta > Sprzedaż i dzierżawa kserokopiarek

Proponujemy usługę, która cieszy się coraz większą popularnością w wielu firmach, związanych z pracą biurową. Jest nią sprzedaż i dzierżawa kserokopiarek (np. marki Sharp), drukarek (HP, Brother, Canon, Oki, Lexmark), jak i niszczarek (HSM, Fellowes). Umożliwia ona w bardzo prosty sposób zapewnić swojemu przedsiębiorstwu podstawowe narzędzia do pracy.


Jakie modele ksero, niszczarek i drukarek można dostać w ramach dzierżawy?


Kserokopiarki (nie tylko nowe, ale również używane):
  • Sharp,
  • Ricoh,
  • Canon,
  • Konica Minolta .

Sprzedajemy także drukarki HP, Brother, Canon, Oki, Lexmark i Xerox oraz niszczarki HSM, Opus i Fellowes.

Wszystkie urządzenia dają pracownikom pełną swobodę w wykonywaniu swoich biurowych obowiązków. Sprawdzone drukarki Brother, Oki, HP, Canon czy Lexmark stanowią produkt, bez którego nie da się prowadzić dobrze zorganizowanego biznesu. Z kolei niszczarka Fellowes lub HSM stoi na straży bezpieczeństwu danych i przestrzeganiu obowiązujących norm (np. RODO). Dzierżawa kserokopiarek i sprzętów komputerowych daje poza tym możliwość na większą oszczędność i zapewnienie płynności finansowej w swojej działalności.

Warto pamiętać, że aby wymienione sprzęty działały poprawnie, należy przeprowadzać co pewien czas (np. co kilka miesięcy) przeglądy techniczne. Tym również się zajmujemy, oferując ponadto niezbędne części zamienne, nadzór i opiekę nad całą infrastrukturą informatyczną w Twoim biurze i koordynacją poszczególnych sprzętów z odpowiednimi złączami i oprogramowaniem.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

niebieskie